Паливні брикети

Виробництво

Паливні брикети з соломи — це дешеве й ефективне паливо. Ми давно думали про виробництво Відновлюваних Джерел Енергії. Кожен сезон у нас залишалися сотні тонн соломи з якої сьогодні ми виробляємо брикети для опалення.

Дивовижною властивістю соломи є те, що вона не вимагає додаткової сушки. Дослідним шляхом ми з'ясували що солома яка потрапила під дощ або сніг і була просушена вітром найкраще підходить для виготовлення брикетів. Але не можна перетримати солому на вулиці, максимальна прийнятна вологість - 30%.

Брикети є екологічно чистим продуктом, тому, що у виробництві не використовується клей і інші хімічні речовини. Брикет склеюється за рахунок лігніну, який виділяється з соломи під впливом температури.

Варіанти використання брикетів для опалення

Брикети з соломи можна використовувати в будь-якій сфері діяльності, де потрібне опалення і є котел або піч. Ми звичайно використовуємо паливні брикети і у своїх потребах, тим самим тестуємо свою продукцію і постійно підтримуємо високий рівень якості. Наша продукція є універсальним видом палива. Ми успішно співпрацюємо з підприємствами, які мають великі автоматизовані котельні або теплостанції. Брикети можна використовувати також в менших масштабах, наприклад в камінах, кахельних печах, лазнях. Варто відзначити те, що брикети можна використовувати разом з іншим паливом, наприклад вугіллям або дровами.

Переваги у використанні паливних брикетів

Наші брикети горять в 2-4 рази довше звичайних дров. Що істотно зменшує витрати на постійне завантаження сировини в котел. Особливо це помітно в промислових масштабах.

Отвір всередині кожного брикету не випадково. За рахунок нього збільшується площа горіння що підвищує теплотворну здатність (15,5 до17,5 мДж / кг).

Після повного процесу згоряння залишається всього 2-4% попелу, що набагато менше ніж у будь-якого іншого палива. Невелику кількість попелу після згоряння можна використовувати в якості екологічно чистого добрива.

Як замовити паливні брикети

До кожного клієнта — індивідуальний підхід. Зателефонувавши на будь-який телефон на сайті ви можете оформити замовлення і так само проконсультуватися. Другий спосіб — залишити заявку клікнувши по будь-якій кнопці на сайті після чого ми зв'яжемося з вами. При великих обсягах діють знижки і ми можемо доставити брикети в будь-яку точку України. Третій спосіб — можемо домовитися про зустріч в нашому офісі, який знаходиться в місті Кропивницький (колишній Кіровоград), вул. Шевченка 38 кімната 12.

Актуальна ціна (без ПДВ):
3500 грн/т